bok@smartkursy.pl      tel. 516 129 149
Ucz się wygodnie. W swoim fotelu, w najdogodniejszych dla Ciebie godzinach i w najbardziej odpowiednim tempie. Taki komfort da Ci jedynie samodzielna nauka. Sięgnij po szkolenia on-line i ciesz się nową wiedzą biznesową. Zapamiętaj: Smart kursy - dobrze wiedzieć!
Lista kursów

Szkolenia okresowe BHP

Pracodawco! Przypominamy, że masz obowiązek okresowo szkolić pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pierwsze okresowe szkolenie BHP należy wykonać 12 miesięcy od nawiązania stosunku pracy, a kolejne co 5 lub 6 lat. Brak szkoleń skutkuje mandatami Państwowej Inspekcji Pracy oraz zwiększa ryzyko wypadku w miejscu pracy. Internetowe okresowe szkolenia BHP to wygoda, gwarancja jakości szkolenia i bezpieczeństwa dla Pracodawcy. Kliknij "Więcej" i sprawdź dlaczego.


Szkolenia sprzedażowe

Czy wiesz, że tylko 1 na 250 handlowców osiąga wyniki sprzedaży lepsze od założonych i że tylko co 11 rozmowa handlowa kończy się zawarciem umowy? Dlatego już dzisiaj naucz się skuteczniej sprzedawać!

MS Word

Interaktywne kursy, które odsłonią przed Tobą tajemnice najpopularniejszego programu biurowego MS Office Word 2007 i 2010. Dzięki udziałowi w e-kursach będziesz umiał szybko tworzyć estetyczne i funkcjonalne dokumenty. Twoje oferty, raporty, zaproszenia i pisma będą wspaniale wyglądać.

MS Excel

Interaktywne kursy, które odsłonią przed Tobą tajemnice najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego MS Excel 2007 i 2010. Dzięki udziałowi w e-kursach będziesz umiał szybko tworzyć zaawansowane obliczenia i wykresy.Szybki kontakt
516 129 149    

Lista kursów | Regulamin | FAQ | Oferta dla firm | Grupa Kreatywna - szkolenia i coaching
Copyright (©) 2012 Cogitari sp. z o.o. | Created by NanoCode | Redesign BRANDPOINT.PL
strefa szkoleń facebook