bok@smartkursy.pl      tel. 516 129 149
Ucz się wygodnie. W swoim fotelu, w najdogodniejszych dla Ciebie godzinach i w najbardziej odpowiednim tempie. Taki komfort da Ci jedynie samodzielna nauka. Sięgnij po szkolenia on-line i ciesz się nową wiedzą biznesową. Zapamiętaj: Smart kursy - dobrze wiedzieć!
Lista kursów z kategorii: Szkolenia sprzedażowe

Turbosprzedaż nie tylko dla orłów

Cena kursu: 49,99 zł brutto. Cena beSMART: 39,99 zł brutto. Kupujesz na: 30 dni.
Multimedialny kurs TURBOSPRZEDAŻ NIE TYLKO DLA ORŁÓW został stworzony po to, aby podnieść Twoją skuteczność prowadzenia bezpośrednich rozmów sprzedażowych. Ten kurs będzie Ci pomocny zarówno gdy pracujesz z klientem indywidualnym, jak i klientem biznesowym.

Od zainteresowania do zaufania. Sprzedaż w nowych realiach.

Cena kursu: 24,99 zł brutto. Cena beSMART: 19,99 zł brutto. Kupujesz na: 14 dni.
Dzięki udziałowi w tym szkoleniu dowiesz się jaka jest statystyczna gotowość klienta do zakupu, poznasz definicję kupowania i sprzedawania oraz zrozumiesz jak Internet zmienił proces handlowania. Dowiesz się jakie zjawiska sprawiły, że klienci zaczęli inaczej postrzegać wartość nabywanych produktów, poznasz zjawisko utowarowienia i związane z nim 3 pułapki, w które może wpaść Twój produkt i firma.

1,2,3 Start! Cel: zdobyć zaufanie.

Cena kursu: 24,99 zł brutto. Cena beSMART: 19,99 zł brutto. Kupujesz na: 14 dni.
Dzięki udziałowi w tym szkoleniu dowiesz się jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, nauczysz się rozpoznawać model emocjonalny klienta i dostosowywać się do niego. Zrozumiesz jak możesz wpływać na sposób postrzegania i ocenę klienta na Twój temat oraz jak konstruktywnie rozegrać pierwsze minuty bezpośredniego spotkania z klientem.

Co w trawie piszczy. Cel: dowiedzieć się czego pragnie i jaki jest Twój klient.

Cena kursu: 24,99 zł brutto. Cena beSMART: 19,99 zł brutto. Kupujesz na: 14 dni.
Dzięki udziałowi w tym szkoleniu dowiesz się jak możesz kierować rozpoznaniem potrzeb klienta za pomocą pytań i parafraz, nauczysz się pracować z porównaniami, generalizacjami i nieostrymi kryteriami jakimi zwykle posługują się klienci. Zrozumiesz jakie są potrzeby zakupowe klientów biznesowych i indywidualnych oraz czym są metaprogramy i nauczysz się wykorzystywać je w kontakcie z klientem.

Para niemal idealna. Cel: zbudować most pomiędzy potrzebami klienta, a Twoim produktem.

Cena kursu: 24,99 zł brutto. Cena beSMART: 19,99 zł brutto. Kupujesz na: 14 dni.
Dzięki udziałowi w tym szkoleniu dowiesz się jak możesz prezentować swoją ofertę za pomocą języka korzyści i sekwencji SELL, zrozumiesz jak możesz w trakcie prezentacji oddziaływać na zmysły klienta. Nauczysz się przygotowywać interesujące materiały wizualne oraz dowiesz się jak mówić o cenie i słabych stronach produktu.

Ostatnia prosta. Cel: usłyszeć TAK, KUPUJĘ!

Cena kursu: 24,99 zł brutto. Cena beSMART: 19,99 zł brutto. Kupujesz na: 14 dni.
Dzięki udziałowi w tym szkoleniu nauczysz się stosować technikę zamknięcia próbnego, dowiesz się jakie są rodzaje obiekcji klienta i jak sobie z nimi radzić.  Nauczysz się rozpoznawać sygnały gotowości do zakupu oraz jak asertywnie reagować, gdy klient powie „muszę to jeszcze przemyśleć” Szybki kontakt
516 129 149    

Lista kursów | Regulamin | FAQ | Oferta dla firm | Grupa Kreatywna - szkolenia i coaching
Copyright (©) 2012 Cogitari sp. z o.o. | Created by NanoCode | Redesign BRANDPOINT.PL
strefa szkoleń facebook